Top of Page Top of Page

(067) 427 99 37 , (044) 237 36 66

ул. Златоустовская 2/4, Киев, 01135, Украина

Депортація іноземців з України

Депортація - міра покарання, яка повинна застосовуватися демократичною країною з урахуванням не тільки права країни на видворення, а й з урахуванням подальших правових наслідків цієї процедури щодо особи, що видворяється з країни. /І.В. Порхун/

На даний час Україна стала деякою "буферною" зоною між країнами ЄС та країнами колишнього СНД, через кордони яких збільшився потік нелегальних мігрантів, основною метою яких є (у більшості випадків) незаконний в'їзд на територію країн ЄС через територію України.

Дана ситуація зумовила високу концентрацію іноземних мігрантів, з тих чи інших причин, що незаконно перебувають на території України і, як наслідок, їх висилку/видворення або депортацію з території України.

Незважаючи на посилення вимог щодо імміграційної політики України, такі види покарань як висилка або депортація не завжди правильно застосовуються до іноземних громадян, а особливо у визначенні терміну заборони на в'їзд, у випадку судового рішення про депортацію або видворення. У більшості випадків, дії правоохоронних органів, що беруть участь у процесі перевірки, затримання, оформлення і передачі документів до суду для винесення рішення, щодо незаконних іноземних мігрантів, можна поставити під сумнів і оскаржити такі дії у вищестоящій інстанції.

Дана правова процедура дасть можливість відтягнути процес винесення рішення, з метою підготовки та подання до суду доказової бази, яка в цілому пом'якшить покарання і, як наслідок, наступні правові наслідки. Рішення суду, або компетентного органу, який виніс рішення про видворення/депортацію, розрізняються за своїм характером і подальшими правовими наслідками.

Ми прагнемо до того, щоб рішення суду було прийнято відповідно до Закону, а міра покарання відповідала мірі вчиненого правопорушення. Правові наслідки рішення суду в подальшому, безпосередньо залежать від міри покарання, що в подальшому дасть можливість, після закінчення певного проміжку часу, клопотати про подальше пом'якшення покарання (зменшення терміну депортації), а у виняткових випадках домагатися рішення суду про надання дозволу на в'їзд в країну.

Хочемо зауважити, що ми не боремося і не сприяємо нелегальному перебуванню іноземців-мігрантів на території України!

Наше завдання не допустити порушення прав іноземних громадян, які гарантуються Конституцією України, а також міжнародними правовими актами, які ратифікувала Україна, прийнявши на себе зобов'язання щодо їх виконання.

Звернутися за консультацією до наших спеціалістів, Ви можете заздалегідь записавшись на прийом.


Вартість консультації з питань депортації з України становить 6 000 грн. У випадку якщо Ви приймаєте рішення про укладення договору з нашою компанією на подальше обслуговування з даного питання, вартість першої консультації буде врахована у загальну вартість Договору. Консультації проводяться у формі особистої зустрічі, по телефону (телефонує Клієнт) або по Skype тільки у випадку повної попередньої оплати Клієнтом виставленого рахунку. Вартість представлення інтересів депортованого залежить від складності справи і становить від 10 000 грн.