Top of Page Top of Page

(067) 427 99 37 , (044) 237 36 66

Viber, WhatsApp: (063) 955 10 96

Оплата

Повідомлення про помилку

  • Notice: Trying to get property of non-object в block_block_view() (рядок 245 із /var/www/sunrise/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object в block_block_view() (рядок 245 із /var/www/sunrise/modules/block/block.module).

Оплатити (передоплатити) наші послуги ви можете або безпосередньо в нашому офісі чи відповідно до отриманого від нас рахунку.

Замовлена вами послуга почне нами виконуватися тільки після отримання оплати. Після здійснення оплати, будь ласка, обов'язково повідомте нас про номер вашого замовлення та дату платежу. Просимо звернути увагу, що в разі оплати вами будь-якої послуги, ви приймаєте як вартість даної послуги, так і умови її надання.

Запис на консультацію здійснюється виключно за попередньою оплатою та не менш ніж за 48 годин до передбачуваної дати консультації. У випадку якщо справа термінова, то найближчий час консультації обумовлюється окремо.

УВАГА! У разі якщо з будь-якої причини ви не можете в призначений день і час прибути на консультацію, ви можете отримати консультацію в інші заздалегідь обумовлені з нами дату і час. Якщо ж ви з будь-яких причин відмовляєтеся від консультації, сплачена сума не буде повернута, якщо на це немає достатніх підстав. Повернення коштів відбувається виключно за особистою заявою замовника даної послуги.

Також просимо звернути увагу на те, що у разі вашої відмови без поважних причин, від замовлених і оплачених (передплачених) вами послуг, будь-які вимоги в поверненні сплачених коштів компанією не приймаються.

ad