Top of Page Top of Page

(067) 427 99 37 , (044) 237 36 66

Viber, WhatsApp: (063) 955 10 96

Юридична Консультація

Повідомлення про помилку

  • Notice: Trying to get property of non-object в block_block_view() (рядок 245 із /var/www/sunrise/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object в block_block_view() (рядок 245 із /var/www/sunrise/modules/block/block.module).
Час, який у нас є - це гроші, яких у нас немає. /Сорос/

Будь-яка консультація - це юридична оцінка ситуації Клієнта, яка вимагає всебічного аналізу фактів і обставин кожного конкретного випадку, в силу цього розгляд нашими юристами будь-якого Вашого питання є платною послугою.

В силу даних тимчасових витрат, ми встановлюємо плату за першу консультацію в розмірі від 500 грн (вартість залежить від складності справи). У випадку якщо Клієнт приймає рішення про укладення договору з нашою компанією на подальше обслуговування з даного питання, вартість першої консультації буде врахована у загальну вартість Договору.

Шановні Клієнти, ми цінуємо як Ваш, так і свій час, тому хочемо звернути Вашу увагу на те, що в нашій компанії вже багато років практикуються попередня оплата і запис на консультацію на конкретну годину. В даному питанні оплата консультації відображає серйозні наміри Клієнта у вирішенні його питань.

Консультації проводяться у формі особистої зустрічі або по телефону (телефонує Клієнт), Skype, WhatsApp і т.п., а також в письмовому вигляді по e-mail в разі повної попередньої оплати Клієнтом виставленого рахунку. Зазвичай, ми маємо можливість призначити консультацію протягом двох годин з моменту підтвердження отримання нами Вашої оплати.

У разі якщо з будь-якої причини Ви не можете в призначений день і час прибути на консультацію, Ви можете отримати консультацію в інші заздалегідь обумовлені з нами дату і час. Якщо ж Ви з будь-яких причин відмовляєтеся від консультації, сплачена сума не буде повернута, якщо на це немає достатніх підстав. Повернення коштів відбувається виключно за особистою заявою замовника даної послуги.

УВАГА! Учасникам бойових дій (за умови пред'явлення посвідчення УБД) консультації надаються безкоштовно.

ПРОСИМО ВАС ОБОВ'ЯЗКОВО ПЕРЕД КОНСУЛЬТАЦІЄЮ

Сформувати список Ваших питань до нашого спеціаліста і тільки після цього записуватись на консультацію, ця процедура істотно скоротить загальну тривалість консультації і, як наслідок, заощадить Ваші кошти та час.


Замовити консультаційні послуги Ви можете на нашому сайті в розділі Контакти.

Оплату консультаційних послуг Ви можете здійснити у розділі нашого сайту Оплата.


Шановні Клієнти, переконливо просимо Вас цінувати свій і наш час! Ми поважаємо наших Клієнтів і робимо все можливе, щоб провести консультацію в зручний для Вас час. Через це, просимо Вас врахувати деякі наші правила:

  • ми не маємо можливості приймати Клієнтів в порядку живої черги.
  • будь-яких консультацій (навіть незначних на Вашу думку) по телефону без попереднього запису на консультацію і повної оплати - ми не даємо.
  • без попередньої і повної оплати наших послуг ми не маємо можливості надати Вам консультаційні послуги.
  • будь ласка, для попереднього запису на консультацію телефонуйте до нас в робочий час. Ми працюємо з 09.00 до 17.00, окрім вихідних і святкових днів.

Дякуємо за розуміння!

ad