Top of Page Top of Page

(067) 427 99 37 , (044) 237 36 66

Viber, WhatsApp: (063) 955 10 96

Оформлення запрошень іноземцям в Україну

Повідомлення про помилку

 • Notice: Trying to get property of non-object в block_block_view() (рядок 245 із /var/www/sunrise/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property of non-object в block_block_view() (рядок 245 із /var/www/sunrise/modules/block/block.module).

Наша компанія надає повний юридичний супровід процедури отримання запрошення іноземцям та особам без громадянства на отримання візових документів для в’їзду в Україну, продовження термінів перебування в Україні, дозволу на тимчасове або постійне місце проживання в Україні, а також громадянство України для іноземних громадян.

Також наші юристи допоможуть Вам оформити усі необхідні документи, перевірять законність і дотримання всіх процедурних норм щодо порушення прав іноземця на території України, судового розгляду та вирішення справ про депортацію, або видворення іноземних громадян з території України.

Необхідні документи для оформлення запрошень іноземцям та особам без громадянства на отримання візових документів для в’їзду в Україну за заявами фізичних осіб:

 • заява від фізичної особи;
 • паспорт та копія його сторінок з особистими даними;
 • посвідка на постійне чи тимчасове проживання та копія її сторінок з особистими даними (якщо приймаючою стороною є іноземець чи особа без громадянства);
 • копія сторінки паспорта іноземця або документа, що посвідчує особу без громадянства, з особистими даними особи, що запрошується, з перекладом українською мовою, засвідченим у встановленому порядку;
 • інформація, що підтверджує наявність достатнього фінансового забезпечення для покриття витрат, пов’язаних з перебуванням іноземця та особи без громадянства на території України.

Термін розгляду заяви не перевищує 20 днів з дня звернення. Дострокове оформлення відбувається у термін, що не перевищує 10 робочих днів.

Необхідні документи для оформлення запрошень іноземцям та особам без громадянства на отримання візових документів для в’їзду в Україну за клопотаннями юридичних осіб:

 • клопотання юридичної особи;
 • копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
 • копія розпорядчого документа (наказу, витягу з протоколу, доручення) про призначення працівників, які відповідають за оформлення документів іноземцям та особам без громадянства, засвідчена в установленому законодавством порядку;
 • паспорт та копія його сторінок з особистими даними керівника юридичної особи чи уповноваженої особи;
 • копія сторінки паспорта іноземця або документа, що посвідчує особу без громадянства, з особистими даними особи, що запрошується, з перекладом українською мовою, засвідченим у встановленому порядку;
 • інформація, що підтверджує наявність достатнього фінансового забезпечення для покриття витрат, пов’язаних з перебуванням іноземця та особи без громадянства на території України.

У разі необхідності керівник підприємства, установи чи організації або уповноважена ним особа може надати інші документи, що підтверджують відсутність перешкод для оформлення запрошення. Термін розгляду заяви не перевищує 20 днів з дня звернення. Дострокове оформлення відбувається у термін, що не перевищує 10 робочих днів.

ad