Top of Page Top of Page

(067) 427 99 37 , (044) 237 36 66

ул. Златоустовская 2/4, Киев, 01135, Украина

Оформлення візи в Україну

Повідомлення про помилку

  • Notice: Trying to get property of non-object в block_block_view() (рядок 245 із /var/www/sunrise/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object в block_block_view() (рядок 245 із /var/www/sunrise/modules/block/block.module).

Для того, щоб отримати позитивний результат в отриманні візи в Україну, важливо задовольняти всім вимогам до відповідної категорії візи, представивши в дипломатичне представництво України правильно підготовлений пакет документів!

В більшості випадків, відмова в отриманні візи відбувається через відсутність будь-якого документа, який отримати було б дуже легко, але про який Заявник не знав, або через психологічну непідготовленість до інтерв'ю з консульським офіцером в посольстві. А подальше необхідне оскарження цієї відмови з даного питання призведе до зайвих чималих фінансових затрат і втрати часу!

Враховуючи все вищенаведене ми рекомендуємо Вам перш ніж приймати будь-які рішення чи дії в питаннях, що стосуються отримання візи в Україну, звернутися за допомогою до кваліфікованих спеціалістів, а також приділити максимум уваги навіть дрібним деталям при подачі заяви на отримання візи відповідної категорії, щоб виключити подальші зайві фінансові витрати, а також втрату Вашого часу!

Візи в Україну, залежно від мети поїздки, поділяються на такі типи:

Строк, протягом якого іноземець або особа без громадянства може в’їхати в Україну, та строк перебування на її території зазначаються у візі.

Звернутися за консультацією до наших спеціалістів, Ви можете заздалегідь записавшись на прийом.

Правила в’їзду та перебування в Україні для громадян іноземних держав