Top of Page Top of Page

(067) 427 99 37 , (044) 237 36 66

Viber, WhatsApp: (063) 955 10 96

Інтелектуальна власність

Повідомлення про помилку

  • Notice: Trying to get property of non-object в block_block_view() (рядок 245 із /var/www/sunrise/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object в block_block_view() (рядок 245 із /var/www/sunrise/modules/block/block.module).

Юристи нашої компанії готові надати Вам в повному обсязі юридичні послуги щодо захисту прав в галузі інтелектуальної власності на торговельні марки не тільки в Україні, але й за кордоном.

Своєчасне звернення до спеціаліста в галузі захисту прав інтелектуальної власності на торговельні марки заощадить як Ваш час, так і кошти, а також вбереже Вас від багатьох юридичних помилок!

На сьогодні в Україні велика увага приділяється проблемам правової охорони інтелектуальної власності. Стимулювання розвитку та охорони інтелектуальної власності набуває ролі одного з найважливіших чинників політико-економічних відносин та економічної безпеки як в середині кожної розвиненої країни, так і в міжнародних відносинах.

Наша держава розвивається в часи активної, динамічної інтелектуальної діяльності і це зумовлює стратегію і тактику її соціально-економічного розвитку як європейської держави.

Рівень творчої діяльності наших співвітчизників, її масштаби визначатимуть не тільки рівень добробуту українського народу, а й, передусім, нашу політичну й економічну незалежність, наш суверенітет і територіальну цілісність, безпеку і авторитет України на міжнародному рівні та інші параметри престижу і процвітання української нації.

Торговельні марки (ТМ) є реалією сьогоднішнього українського ринку, бо завдяки своїй здатності відрізняти товари і послуги одних суб'єктів господарювання від інших викликають потрібні асоціації у споживача та надають можливість правовласнику отримувати конкурентні переваги у ринкових відносинах.

У чинному законодавстві України використовуються терміни, якими позначається один і той самий об'єкт інтелектуальної власності - це торговельна марка, знак для товарів і послуг і товарний знак.

Суть права на використання торговельної марки полягає в можливості її необмеженого комерційного використання для позначення товарів і послуг, що виробляються, реалізуються та надаються, а також у виключному праві власника прав перешкоджати, забороняти чи дозволяти використовувати це позначення іншим особам.

ad