Top of Page Top of Page

(067) 427 99 37 , (044) 237 36 66

Viber, WhatsApp: (063) 955 10 96

Скасування депортації з України

Повідомлення про помилку

  • Notice: Trying to get property of non-object в block_block_view() (рядок 245 із /var/www/sunrise/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object в block_block_view() (рядок 245 із /var/www/sunrise/modules/block/block.module).
Депортація - міра покарання, яка повинна застосовуватися демократичною країною з урахуванням не тільки права країни на видворення, а й з урахуванням подальших правових наслідків цієї процедури щодо особи, що видворяється з країни. /І.В. Порхун/

Висококваліфіковані адвокати нашої компанії, маючи великий досвід ведення справ, які безпосередньо пов'язані з депортацією, видворенням, забороною на в'їзд іноземців в Україну, а також справ, пов'язаних з оскарженням або скасуванням рішень компетентних органів про заборону в'їзду, анулювання візи, добровільне видворення, примусову депортацію та анулювання інформації з національної бази небажаних до в'їзду осіб на територію України - можуть надати Вам професійну правничу допомогу у вищевказаних напрямках.

На даний час Україна стала деякою "буферною" зоною між країнами Європейського союзу та країнами колишнього СНД, через кордони яких збільшився потік нелегальних мігрантів, основною метою яких є (у більшості випадків) незаконний в'їзд на територію країн ЄС через територію України.

Дана ситуація зумовила високу концентрацію іноземних мігрантів, з тих чи інших причин, що незаконно перебувають на території України і, як наслідок, їх висилку/видворення або депортацію з території України.

Незважаючи на посилення вимог щодо імміграційної політики України, такі види покарань як висилка або депортація не завжди правильно застосовуються до іноземних громадян, а особливо у визначенні терміну заборони на в'їзд, у випадку судового рішення про депортацію або видворення. У більшості випадків, дії правоохоронних органів, що беруть участь у процесі перевірки, затримання, оформлення і передачі документів до суду для винесення рішення, щодо незаконних іноземних мігрантів, можна поставити під сумнів і оскаржити такі дії у вищестоящій інстанції.

Дана правова процедура дасть можливість відтягнути процес винесення рішення, з метою підготовки та подання до суду доказової бази, яка в цілому пом'якшить покарання і, як наслідок, наступні правові наслідки. Рішення суду, або компетентного органу, який виніс рішення про видворення/депортацію, розрізняються за своїм характером і подальшими правовими наслідками.

Ми прагнемо до того, щоб рішення суду було прийнято відповідно до Закону, а міра покарання відповідала мірі вчиненого правопорушення. Правові наслідки рішення суду в подальшому, безпосередньо залежать від міри покарання, що в подальшому дасть можливість, після закінчення певного проміжку часу, клопотати про подальше пом'якшення покарання (зменшення терміну депортації), а у виняткових випадках домагатися рішення суду про надання дозволу на в'їзд в країну.

Хочемо зауважити, що ми не боремося і не сприяємо нелегальному перебуванню іноземців-мігрантів на території України.

Наше завдання не допустити порушення прав іноземних громадян, які гарантуються Конституцією України, а також міжнародними правовими актами, які ратифікувала Україна, прийнявши на себе зобов'язання щодо їх виконання.

Порушення особами без громадянства або іноземцями вказані в чинному законодавстві України, а саме:

  • проживання на території України без документів або за недійсними документами, термін дії яких закінчився;
  • якщо дозвіл на працевлаштування не відповідає законодавству України;
  • якщо не дотримується встановлений порядок пересування або зміни місця проживання;
  • якщо термін перебування на території України закінчився і іноземець ухиляється від виїзду з країни;
  • порушення правил транзитного проїзду через територію України;
  • якщо іноземець не дотримується встановленого порядку реєстрації;
  • якщо порушений встановлений термін перебування на території України, що виявлено в пунктах пропуску через державний кордон України.

Якщо рішення по Вашій заяві прийнято та/або Вам загрожує депортація/видворення (або Вас вже депортовано/видворено) з вищевказаних причин і Ви вважаєте, що у Вашому випадку рішення прийнято неправомірно або якщо Ви маєте намір оскаржити дії посадової особи, що прийняла відносно Вас таке рішення; витребувати копію матеріалів справи або Вам потрібна допомога для повторного звернення в посольство з метою отримання нової візи після винесення рішення про депортацію/видворення, будь ласка, звертайтеся до нас для обговорення Вашої ситуації.


Вартість консультації з питань депортації з України становить 6 000 грн. У випадку якщо Ви приймаєте рішення про укладення договору з нашою компанією на подальше обслуговування з даного питання, вартість першої консультації буде врахована у загальну вартість Договору. Консультації проводяться у формі особистої зустрічі, по телефону (телефонує Клієнт) або по Skype тільки у випадку повної попередньої оплати Клієнтом виставленого рахунку. Вартість представлення інтересів депортованого залежить від складності справи і становить від 10 000 грн.

ad