Top of Page Top of Page

(067) 427 99 37 , (044) 237 36 66

ул. Златоустовская 2/4, Киев, 01135, Украина

Юридична Консультація

Час, який у нас є - це гроші, яких у нас немає. /Сорос/

Будь-яка консультація - це юридична оцінка ситуації Клієнта, яка вимагає всебічного аналізу фактів і обставин кожного конкретного випадку, в силу цього розгляд нашими юристами будь-якого Вашого питання є платною послугою.

В силу даних тимчасових витрат, ми встановлюємо плату за першу консультацію в розмірі від 500 грн за 1 годину консультації (вартість залежить від складності справи). У випадку якщо Клієнт приймає рішення про укладення договору з нашою компанією на подальше обслуговування з даного питання, вартість першої консультації буде врахована у загальну вартість Договору.

Шановні Клієнти, ми цінуємо як Ваш, так і свій час, тому хочемо звернути Вашу увагу на те, що в нашій компанії вже багато років практикуються попередня оплата і запис на консультацію на конкретну годину. В даному питанні оплата консультації відображає серйозні наміри Клієнта у вирішенні його питань.

Консультації проводяться у формі особистої зустрічі або по телефону (телефонує Клієнт), Skype, WhatsApp і т.п., а також в письмовому вигляді по e-mail в разі повної попередньої оплати Клієнтом виставленого рахунку. Зазвичай, ми маємо можливість призначити консультацію протягом двох годин з моменту підтвердження отримання нами Вашої оплати.

УВАГА! Учасникам бойових дій (за умови пред'явлення посвідчення УБД) консультації надаються безкоштовно.

ПРОСИМО ВАС ОБОВ'ЯЗКОВО ПЕРЕД КОНСУЛЬТАЦІЄЮ

Сформувати список Ваших питань до нашого спеціаліста і тільки після цього записуватись на консультацію, ця процедура істотно скоротить загальну тривалість консультації і, як наслідок, заощадить Ваші кошти та час.


Замовити консультаційні послуги Ви можете на нашому сайті в розділі Контакти.

Оплату консультаційних послуг Ви можете здійснити у розділі нашого сайту Оплата.


Шановні Клієнти, переконливо просимо Вас цінувати свій і наш час! Ми поважаємо наших Клієнтів і робимо все можливе, щоб провести консультацію в зручний для Вас час. Через це, просимо Вас врахувати деякі наші правила:

  • ми не маємо можливості приймати Клієнтів в порядку живої черги.
  • будь-яких консультацій (навіть незначних на Вашу думку) по телефону без попереднього запису на консультацію і повної оплати - ми не даємо.
  • без попередньої і повної оплати наших послуг ми не маємо можливості надати Вам консультаційні послуги.
  • будь ласка, для попереднього запису на консультацію телефонуйте до нас в робочий час. Ми працюємо з 09.00 до 17.00, окрім вихідних і святкових днів.

Дякуємо за розуміння!