Top of Page Top of Page

(067) 427 99 37 , (044) 237 36 66

Viber, WhatsApp: (063) 955 10 96

Судова практика

Повідомлення про помилку

  • Notice: Trying to get property of non-object в block_block_view() (рядок 245 із /var/www/sunrise/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object в block_block_view() (рядок 245 із /var/www/sunrise/modules/block/block.module).

Захист прав та інтересів в суді - це важлива і, в основному, остання можливість уберегти себе і свій бізнес. Наші адвокати з багаторічним юридичним досвідом і знанням судової практики допоможуть Вам знайти вихід з найскладніших ситуацій в суперечках будь-якої складності, в судах будь-яких юрисдикцій та інстанцій.

Ми забезпечуємо представництво інтересів Клієнта як на окремих стадіях судового розгляду справи (в суді першої, апеляційної чи касаційної інстанцій), так і комплексний супровід справ у всіх судових інстанціях, в тому числі в Європейському суді з прав людини.

Наші адвокати надають правничу юридичну допомогу та представляють інтереси наших Клієнтів (юридичних та фізичних осіб) в судах:

  • суди загальної юрисдикції: кримінальні провадження, адміністративні провадження, розірвання шлюбу, стягнення аліментів, поділ майна, спадкові спори, трудові, житлові та земельні спори, спори пов'язані з дорожньо-транспортними пригодами, тощо;
  • господарські суди: визнання права власності, стягнення заборгованості, корпоративні спори, визнання угод недійсними або неукладеними, юридичний супровід переговорів, консультації з питань господарського права, тощо;
  • адміністративні суди: справи про оскарження дій або бездіяльності посадових чи службових осіб, податкові спори, справи з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень, неправомірні дії співробітників поліції;
  • справи про оскарження дій або бездіяльності посадових чи службових осіб, податкові спори, справи з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень, неправомірні дії співробітників поліції.

КРІМ ТОГО:

Наша компанія надає ряд послуг щодо представлення інтересів в державній виконавчій службі з питань виконання рішень судів. За довгі роки роботи наша компанія отримала великий досвід надання юридичних послуг в галузі виконавчого провадження, а наші адвокати виконують свою роботу якісно і результативно.

Ми надаємо консультації з усіх видів виконавчого провадження. Під час ведення справи Клієнта наші адвокати забезпечують складання письмових процесуальних документів (позовних заяв, скарг, апеляційних та касаційних скарг, заперечень, письмових пояснень, клопотань та ін.), а також надають практичну допомогу в процесі збору доказів і підготовки інших матеріалів, необхідних для забезпечення представництва інтересів Клієнта в суді.

Наш досвід і вміння передбачати найважливіше дозволяє нам точно оцінювати всі можливі юридичні та інші ризики, швидко та якісно визначити обсяг необхідних ресурсів для захисту інтересів в суді.

ad