Top of Page Top of Page

(067) 427 99 37 , (044) 237 36 66

ул. Златоустовская 2/4, Киев, 01135, Украина

Судова практика

Захист прав та інтересів в суді - це важлива і, в основному, остання можливість уберегти себе і свій бізнес. Наші юристи з багаторічним досвідом адвокатської роботи і судової практики допоможуть Вам знайти вихід з найскладніших ситуацій в суперечках будь-якої складності, в судах будь-яких юрисдикцій і рівнів.

Ми забезпечуємо представництво інтересів Клієнта як на окремих стадіях судового розгляду справи (в суді першої, апеляційної чи касаційної інстанцій), так і комплексний супровід справ у всіх судових інстанціях, в тому числі у Верховному суді України, а також в Європейському суді з прав людини.

Наші юристи представляють інтереси наших Клієнтів в таких судах:

  • суди загальної юрисдикції: розірвання шлюбу, розділ майна, спори з прав на спадок, трудові, житлові та земельні спори, справи по врегулюванню спорів, пов'язаних з дорожньо-транспортними пригодами та ін.
  • господарські суди: визнання права власності, стягнення заборгованості, корпоративні спори, визнання угод недійсними або неукладеними, юридичний супровід переговорів, консультації з питань господарського права та ін.
  • адміністративні суди: справи про оскарження дій або бездіяльності посадових чи службових осіб, податкові спори, справи з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень, неправомірні дії співробітників ДАІ та ін.
  • справи кримінального провадження: захист на стадії досудового слідства, захист інтересів в суді першої, апеляційної, касаційної інстанцій, особистий адвокат.

А ТАКОЖ:

Наша компанія надає ряд послуг щодо представлення інтересів в державній виконавчій службі з питань виконання рішень судів. За довгі роки роботи наша компанія отримала великий досвід надання юридичних послуг в галузі виконавчого провадження, а наші юристи виконують свою роботу якісно і результативно. Також ми надаємо консультації з усіх видів виконавчого провадження.

Під час ведення справи Клієнта наші юристи забезпечують складання письмових процесуальних документів (позовних заяв, скарг, апеляційних та касаційних скарг, заперечень, письмових пояснень, клопотань та ін.), а також надають практичну допомогу в процесі збору доказів і підготовки інших матеріалів, необхідних для забезпечення представництва інтересів Клієнта в суді.

Наш досвід і вміння передбачати найважливіше дозволяє нам точно оцінювати всі можливі юридичні та інші ризики, швидко та якісно визначити обсяг необхідних ресурсів для захисту інтересів в суді.