Top of Page Top of Page

(067) 427 99 37 , (044) 237 36 66

Viber, WhatsApp: (063) 955 10 96

Правовий аналіз Вашої справи

Повідомлення про помилку

  • Notice: Trying to get property of non-object в block_block_view() (рядок 245 із /var/www/sunrise/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object в block_block_view() (рядок 245 із /var/www/sunrise/modules/block/block.module).

Пропонуємо Вам послугу правового аналізу Вашої справи. Для цього ми підготуємо аналіз судової практики щодо конкретного Вашого випадку. Ми проаналізуємо конкретну Вашу ситуацію, знайдемо судові прецеденти, дамо правову оцінку типовим рішенням судів, підготуємо Вашу особисту правову позицію по питанню, що Вас цікавить.

Ви отримаєте практично готове рішення суду по питанню, що Вас цікавить, темі правовідносин, конкретній проблемі, а також судову практику щодо цього питання.

Ми надамо Вам попередню оцінку судової перспективи справи та доцільності звернення до суду.

Ми можемо надати Вам усну консультацію по Вашому питанню за допомогою скайпу або телефону, а також підготувати письмовий текст рішення суду винесеного в Україні за аналогічними вже розглянутими справами з посиланням на офіційний реєстр судових рішень України.

Наші послуги перевірені і актуальні на момент звернення. При наданні такої послуги, вивчається інформація і відповідні документи, які повинні бути надані Вами. Залежно від цих даних, ґрунтуючись на положеннях чинного законодавства, а також судової практики, ми можемо зробити попередній прогноз можливого рішення суду по Вашій справі з відповідною аргументацією.

Чим це вигідно: У більшості випадків у Вас відпаде необхідність користуватися недешевими послугами адвокатів і юристів.

Наявність попередньої оцінки юристом Вашої справи допоможе уникнути витрати часу і коштів в тому випадку, коли звернення до суду недоцільно (наприклад, коли витрати на ведення справи в суді значні, а перспективи виграшу справи сумнівні) або свідомо безглузді (наприклад, при відсутності доказів, які суд погодиться прийняти і долучити до справи).

Вартість послуги - від 1000 грн. в залежності від складності випадку.

Для отримання консультації питання про судову перспективу Вашої справи, будь ласка, заздалегідь запишіться на прийом.

ad