Top of Page Top of Page

(067) 427 99 37 , (044) 237 36 66

Viber, WhatsApp: (063) 955 10 96

Виконавче провадження

Повідомлення про помилку

 • Notice: Trying to get property of non-object в block_block_view() (рядок 245 із /var/www/sunrise/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property of non-object в block_block_view() (рядок 245 із /var/www/sunrise/modules/block/block.module).

Виконавче провадження є завершальною стадією судового провадження та примусового виконання рішень судів та інших компетентних органів.

Примусове виконання рішень судів та інших компетентних органів входить до компетенції Державної виконавчої служби, яка підпорядковується Міністерству юстиції України. У випадках, передбачених законом, рішення судів та інших органів щодо стягнення коштів виконуються податковими органами, банками та іншими фінансовими установами. Рішення зазначених органів можуть виконуватися відповідно до Закону України "Про виконавче провадження" також іншими органами, установами, організаціями, посадовими особами та громадянами.

Рішення про стягнення коштів з державного та місцевих бюджетів або бюджетних установ виконуються органами Державного казначейства України в установленому Кабінетом Міністрів України порядку.

Виходячи з нашого досить великого досвіду роботи в цій галузі, а також аналізуючи часті проблеми в галузі примусового виконання рішень судів Державними виконавчими службами України, ми можемо стверджувати, що отримати позитивне рішення суду - це всього лише десята частина роботи, яку необхідно провести для отримання кінцевого бажаного результату (конкретного виконання рішення суду), а також фактичного задоволення пред'явлених вимог. Це стосується фактичного відшкодування морального і матеріального відшкодування збитків, а також відновлення своїх громадянських прав, які були порушені другою Стороною.

Державна виконавча служба наділена досить великими повноваженнями, які мають істотний вплив на осіб, які не бажають і перешкоджають виконанню рішення суду. Але процес виконавчого провадження досить складний і Сторони цього процесу іноді не до кінця розуміють механізми, які застосовує держава для примусового виконання рішень судів. Крім того, значним фактором, що впливає на виконання судових рішень, є відсутність зацікавленості державного виконавця в дієвому виконанні рішення суду, застосовуючи всі не заборонені Законом кошти, починаючи з пошуку самого боржника, його особистого майна, виявлення шлюбних зв’язків боржника, виявлення частини майна боржника в спільному майні подружжя тощо, а також можливе порушення кримінальної справи через умисне ухилення від виконання рішення суду боржником.

Необхідно врахувати, що боржник по виконавчому провадженні (як це найчастіше і буває) може застосувати різноманітні засоби щодо затягування справи, або взагалі закриття виконавчого провадження по Вашій справі. Такі дії боржника, а також можливі неправомірні дії або бездіяльність державного виконавця може виключити лише юрист, який володіє достатніми знаннями і досвідом при вирішенні справ примусового виконання рішення суду чи інших компетентних органів.

В цій частині обговорюваного питання, ми б хотіли висловити своє бачення вирішення даного питання і вказати наступне.

У РАЗІ ЯКЩО:

 • за Вашою заявою не відкривається виконавче провадження;
 • Вам відмовлено у відкритті виконавчого провадження;
 • на Вашу думку відбувається затягування виконавчих дій;
 • виконавче провадження триває більше ніж 6 місяців з дати його відкриття;
 • з незрозумілих Вам причин виконавче провадження призупинено, зупинено, закрито;
 • виконавче провадження перенесено в інше місце виконання;
 • вбачаються неправомірні дії або бездіяльність державного виконавця у виконавчому провадженні та ін.

Для вирішення вищенаведених та інших можливих питань ми настійно рекомендуємо Вам звернутися до юристів, які спеціалізуються в цій галузі.

Не зважаючи на фінансову частину цього питання, в результаті Ви неодмінно витратите набагато менше сил, часу і коштів для досягнення кінцевої мети. При цьому, Ви будете повністю захищені від можливих неправомірних дій, як Ваших опонентів, так і державного виконавця в процесі виконавчого провадження.

Ми можемо запропонувати Вам наші послуги, які засновані на наших знаннях і багаторічному досвіді, отриманому в безпосередньому контакті з Державною виконавчою службою та відповідними судовими інстанціями, а також іншими органами примусового стягнення.

В НАШІ ПОСЛУГИ ВХОДИТЬ:

 • представлення інтересів Заявника в судах всіх інстанцій;
 • початок процесу відкриття виконавчого провадження;
 • контроль за своєчасним виконанням Державною виконавчою службою вимог Закону у виконавчому провадженні;
 • при необхідності подання клопотань, заяв і скарг до Державної виконавчої служби, суду, інших органів примусового стягнення за додатковими діями, які необхідні для виконання відповідного рішення про примусове стягнення;
 • оскарження неправомірних дій та/або бездіяльності органів примусового стягнення;
 • примусове виконання рішень судів та інших компетентних органів України;
 • стягнення боргів (судове і досудове стягнення боргів);
 • повний юридичний супровід виконавчого провадження в органах виконавчої служби м. Києва та в інших регіонах України.

ДОДАТКОВО:

 • мирне врегулювання предмета спору (мирова угода);
 • зняття арешту з майна;
 • супровід процедури закриття виконавчого провадження;
 • вирішення всіх питань пов'язаних з виконанням рішень іноземних судів на території України (одержання виконавчого листа, з метою відкриття виконавчого провадження Державною виконавчою службою України).

Це далеко не повний перелік наших послуг. Звертайтеся до нас, і ми будемо завжди раді Вам допомогти!

ad