Top of Page Top of Page

(067) 427 99 37 , (044) 237 36 66

Viber, WhatsApp: (063) 955 10 96

Імміграція в Україну

Повідомлення про помилку

  • Notice: Trying to get property of non-object в block_block_view() (рядок 245 із /var/www/sunrise/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object в block_block_view() (рядок 245 із /var/www/sunrise/modules/block/block.module).

Наша компанія надає повний юридичний супровід процедури отримання дозволу на імміграцію в Україну, дозволу на тимчасове або постійне місце проживання в Україні, а також громадянство України для іноземних громадян.

Також наші юристи допоможуть Вам оформити усі необхідні документи, перевірять законність і дотримання всіх процедурних норм щодо порушення прав іноземця на території України, судового розгляду та вирішення справ про депортацію, або видворення іноземних громадян з території України.

Іммігрант - іноземець чи особа без громадянства, який отримав дозвіл на імміграцію і прибув в Україну з метою постійного проживання, або, перебуваючи в Україні на законних підставах, отримав дозвіл на імміграцію і залишився в Україні на постійне проживання.

Імміграція в Україну - процес, що включає в себе два основних етапи:

  • отримання дозволу на імміграцію в Україну;
  • отримання посвідки на постійне проживання в Україні.

Дозвіл на імміграцію в Україну можна оформити, як на території України, так і за її межами в дипломатичному представництві або консульській установі України в країні постійного проживання іноземного громадянина. Посвідку на постійне місце проживання можливо оформити тільки на території України в одному з територіальних підрозділів Державної міграційної служби України за місцем майбутньої реєстрації проживання іноземного громадянина.

Правовий статус іммігранта в Україні визначається Конституцією України, ЗУ "Про імміграцію", іншими законами України та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами. Іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, користуються тими самими правами і свободами, а також несуть такі самі обов'язки, як і громадяни України, за винятками, встановленими Конституцією, законами чи міжнародними договорами України. 

Іноземці та особи без громадянства, які перебувають під юрисдикцією України, незалежно від законності їх перебування на території України, мають право на визнання їх правосуб'єктності та основних прав і свобод людини.

ad