Top of Page Top of Page

(067) 427 99 37 , (044) 237 36 66

Viber, WhatsApp: (063) 955 10 96

Судова експертиза

Повідомлення про помилку

  • Notice: Trying to get property of non-object в block_block_view() (рядок 245 із /var/www/sunrise/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object в block_block_view() (рядок 245 із /var/www/sunrise/modules/block/block.module).
Результатом економічного розвитку України, є зростання кількості спорів з питань інтелектуальної власності, а саме спори щодо знаків для товарів і послуг, що розглядаються в судовому порядку.

Право на захист є самостійним суб'єктивним правом, яке виникає у суб'єкта як правова можливість тільки в момент порушення або оспорювання належних йому прав та законних інтересів на всіх стадіях від створення знака для товарів і послуг до його введення у господарський обіг.

Властивості і специфіка знаків для товарів і послуг стосовно маркованих ними товарів обумовлюють певні особливості проведення процедури розв'язання спорів, пов'язаних із правовідносинами, що виникають у процесі їх створення й використання. Так, особливістю судових спорів, пов'язаних із захистом прав на об'єкти інтелектуальної власності, є неможливість вирішення справи без залучення фахівців-експертів, а саме судової експертизи.

Судова експертиза - це дослідження експертом на основі спеціальних знань матеріальних об'єктів, явищ і процесів, які містять інформацію про обставини справи, що перебуває у провадженні органів досудового розслідування чи суду. Експертиза в сфері інтелектуальної власності - комплекс дій, що складаються з проведення досліджень і дачі висновку експертом з питань, вирішення яких вимагає спеціальних знань в галузі науки, техніки, мистецтва або ремесла.

Одним з видів судової експертизи є експертиза, що пов’язана з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності. Експертиза у сфері інтелектуальної власності є важелем, за допомогою якого можливе вирішення ряду питань, пов’язаних з володінням, користуванням і розпорядженням тим чи іншим правом у сфері інтелектуальної власності, яке належить конкретній юридичній або фізичній особі.

Судова експертиза об’єктів інтелектуальної власності дозволяє встановити ступінь подібності досліджуваної продукції, її упаковки, дизайну, елементів оформлення представленим зразкам, а також виявити способи фальсифікації (злому або обходу) систем захисту об’єкта інтелектуальної власності. Доказова база, отримана в результаті проведення судових експертиз, дає можливість суду швидко й обґрунтовано виносити рішення при розгляді такого роду спорів.

Юристи нашої компанії допоможуть Вам підготувати всі необхідні документи для проходження експертизи та нададуть в повному обсязі юридичні послуги щодо захисту Ваших прав в галузі інтелектуальної власності на торговельні марки не тільки в Україні, але й за кордоном.