Top of Page Top of Page

(067) 427 99 37 , (044) 237 36 66

Viber, WhatsApp: (063) 955 10 96

Поновлення у громадянстві України

Повідомлення про помилку

  • Notice: Trying to get property of non-object в block_block_view() (рядок 245 із /var/www/sunrise/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object в block_block_view() (рядок 245 із /var/www/sunrise/modules/block/block.module).

Поновлення у громадянстві України застосовується щодо осіб, громадянство яких було припинено відповідними указами Президента України.

Заява з метою поновлення у громадянствы подається до територіального підрозділу ДМС України за місцем проживання. Довідка про реєстрацію особи громадянином України (що є підставою для оформлення паспорта громадянина України) оформлюється у територіальному органі або підрозділі ДМС України за місцем проживання.

Під час подання заяви та інших документів з питань громадянства пред’являється паспортний документ або документ, що його замінює та посвідчує особу заявника, а також документ про проживання заявника на території України або про його постійне проживання за кордоном.

У разі потреби подається засвідчений переклад тексту документа українською мовою. Крім того, в залежності від умов поновлення у громадянстві України, подаються документи, визначені п.п. 52-551 Порядку провадження за заявами і поданнями з питань громадянства України та виконання прийнятих рішень. Термін розгляду заяви до 3-х місяців.

У громадянстві України не поновлюється особа, яка:

  • вчинила злочин проти людства чи здійснювала геноцид;
  • засуджена в Україні до позбавлення волі за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину (до погашення або зняття судимості) з урахуванням рівня загрози для національної безпеки держави;
  • вчинила на території іншої держави діяння, яке визнано законодавством України тяжким або особливо тяжким злочином;
  • втратила громадянство України у зв’язку з набуттям його внаслідок обману, свідомого подання неправдивих відомостей чи фальшивих документів або стосовно якої рішення про оформлення набуття громадянства України скасовані на підставі ст.21 ЗУ "Про громадянство України" (якщо особа набула громадянство України відповідно до ст.8 ст.10 Закону шляхом обману, внаслідок подання свідомо неправдивих відомостей або фальшивих документів, приховування будь-якого суттєвого факту, за наявності якого особа не може набути громадянство України).

ad