Top of Page Top of Page

(067) 427 99 37 , (044) 237 36 66

Viber, WhatsApp: (063) 955 10 96

Добровільний виїзд іноземців з України

Повідомлення про помилку

  • Notice: Trying to get property of non-object в block_block_view() (рядок 245 із /var/www/sunrise/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object в block_block_view() (рядок 245 із /var/www/sunrise/modules/block/block.module).

Наша компанія надає правничу допомогу та юридичний супровід особам, щодо яких винесено рішення про видворення або депортацію з території України (відстрочка рішення про видворення з України, припинення видворення з України). Адвокати нашої компанії представляють інтереси осіб на будь-якому етапі імміграційної справи, щодо вирішення справ про депортацію, або видворення іноземних громадян з території України, а також біженців, яким загрожує видворення/депортація з України в разі відмови в наданні притулку, в судах всіх інстанцій по всій території України.

Крім того, наші адвокати, маючи великий досвід ведення справ, пов'язаних зі скасуванням видворення з України, надають консультаційні послуги та правничу допомогу в галузі імміграційного права з питань, пов'язаних з оскарженням або скасуванням рішень компетентних органів про заборону на в'їзд в Україну, анулювання візи, добровільне видворення, примусову депортацію і анулювання інформації з національної бази небажаних до в'їзду осіб на територію України.

Іноземці та особи без громадянства, які отримали повідомлення про відмову у визнанні біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, що втратили або позбавлені статусу біженця або додаткового захисту і не використали права на оскарження таких рішень, а також особи, які отримали повідомлення про відхилення скарги про відмову в оформленні документів для вирішення питання щодо визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, і не використали права на його оскарження до суду, особи, які отримали рішення суду про підтвердження рішення про відмову в оформленні документів для вирішення питання щодо визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту в Україні, повинні добровільно повернутися в країну походження або третю країну в установлений строк, якщо вони не мають інших законних підстав для перебування в Україні.

Іноземці та особи без громадянства, які не мають законних підстав для перебування в Україні або які не можуть виконати обов'язок виїзду з України, не пізніше дня закінчення відповідного строку їх перебування у зв'язку з відсутністю коштів або втратою паспортного документа можуть добровільно повернутися в країну походження або третю країну, у тому числі за сприяння міжнародних організацій.

Рішення про добровільне повернення іноземців та осіб без громадянства приймається центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері міграції, за заявою іноземця та особи без громадянства про добровільне повернення.

У разі прийняття рішення про добровільне повернення іноземцю та особі без громадянства видається довідка про особу, яка добровільно повертається. Зазначена довідка є підставою для тимчасового перебування іноземця та особи без громадянства на території України на строк до завершення процедури добровільного повернення. У разі завершення процедури добровільного повернення така довідка вилучається або визнається недійсною.

Строк здійснення процедури добровільного повернення не повинен перевищувати 60 днів.

У разі прийняття рішення про добровільне повернення іноземця або особи без громадянства, які не досягли вісімнадцятирічного віку, має бути з'ясовано, що в разі добровільного повернення така особа повертається до одного з членів сім'ї або опікуна.

Якщо рішення по Вашій справі прийнято та/або Вам загрожує видворення з України (або Ви вже виїхали з України в добровільному порядку), і Ви вважаєте, що у Вашому випадку рішення прийнято неправомірно або якщо Ви маєте намір оскаржити дії посадової особи, що прийняла відносно Вас таке рішення; витребувати копію матеріалів справи або Вам потрібна допомога для повторного звернення в посольство з метою отримання нової візи після винесення рішення про Ваше видворення, будь ласка, звертайтеся до нас для обговорення Вашої ситуації.

Слід відмітити, що своєчасне звернення до адвоката - спеціаліста в галузі імміграційного права заощадить як Ваш час, так і кошти, а також вбереже Вас від багатьох юридичних помилок.