Top of Page Top of Page

(067) 427 99 37 , (044) 237 36 66

Viber, WhatsApp: (063) 955 10 96

Скасування дозволу на імміграцію в Україну

Повідомлення про помилку

  • Notice: Trying to get property of non-object в block_block_view() (рядок 245 із /var/www/sunrise/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object в block_block_view() (рядок 245 із /var/www/sunrise/modules/block/block.module).

Наша компанія надає повний юридичний супровід особам, яким скасовано дозвіл на імміграцію в Україну, а також особам, яких має буди видворено або депортовано з території України (відстрочка рішення про депортацію/видворення з України, припинення депортації/видворення з України), або заборонений в'їзд на територію України.

Адвокати нашої компанії представляють інтереси осіб в судах всіх інстанцій, на будь-якому етапі імміграційної справи, про вирішення справ про депортацію, або видворення іноземних громадян з території України, а також біженців, яким загрожує видворення з України в разі відмови в наданні притулку, в судах різних інстанцій по всій території України.

Відповідно до Закону України «Про імміграцію» дозвіл на імміграцію в Україну іноземному громадянинові (або особі без громадянства) - далі іммігрант, може бути скасовано, у випадках якщо:

  • з'ясується, що його надано на підставі свідомо неправдивих відомостей, підроблених документів чи документів, що втратили чинність;
  • іммігранта засуджено в Україні до позбавлення волі на строк більше одного року і вирок суду набрав законної сили;
  • дії іммігранта становлять загрозу національній безпеці України, громадському порядку в Україні;
  • це є необхідним для охорони здоров'я, захисту прав і законних інтересів громадян України;
  • іммігрант порушив законодавство про правовий статус іноземців та осіб без громадянства;
  • в інших випадках, передбачених законодавством України.

У випадку наявності в іммігранта посвідки на постійне проживання, вилучення цієї посвідки, а також видворення за межі України здійснюється Центральним органом виконавчої влади України, що реалізує державну політику у сфері імміграції.

Не пізніш як у тижневий строк вищезазначений Орган надсилає копію рішення про скасування дозволу на імміграцію особі, стосовно якої прийнято таке рішення, та вилучає у неї посвідку на постійне проживання.

Особа, стосовно якої прийнято рішення про скасування дозволу на імміграцію в Україну, повинна виїхати з України протягом місяця з дня отримання копії цього рішення.

Якщо за цей час особа не виїхала з України, вона підлягає видворенню в порядку, передбаченому законодавством України.

У разі скасування дозволу на імміграцію стосовно особи, яка була до його надання визнана біженцем в Україні, її не може бути вислано або примусово повернуто до країни, де її життю або свободі загрожує небезпека через її расу, національність, релігію, громадянство (підданство), належність до певної соціальної групи або політичні переконання.

Слід зазначити, якщо особа оскаржила рішення про скасування дозволу на імміграцію до суду, рішення про її видворення не приймається до набрання рішенням суду законної сили.

У разі скасування дозволу на імміграцію та вилучення в іммігранта посвідки на постійне проживання у зв'язку із засудженням до позбавлення волі за вироком суду особа повинна виїхати з України протягом місяця з дня відбуття покарання.

ad